FLTR75V055Z
Obsolete
EMI Filter Circuits 75Vdc 5A 4.57Pin Through Hole
Manufacturer:
Mfr Part:
FLTR75V055Z
TTI Part:
Not Assigned
Similar
ManufacturerOmniOn Power
Product CategoryEMI Filter Circuits
Voltage Rating75 VDC
Current Rating5 A